Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

Záhlaví stránek

V sobotu máme návštěvy, taky se zase přijede podívat rodinka z Brna. Podle požadavků jejich maminky jim vybírám žlutého kluka - Bona. Je to pohodář, málo štěká a rád se mazlí. Myslím, že bude mít s rodinkou a hlavně s dětmi veselý život
Kluci dostávají jména. Žlutý je tedy Bono, modrý Bastien a zelený Barney.
Je jim už plných šest týdnů, dostávají tedy zase odčervovací pastu. V neděli se vracíme domů, kluci už zůstávají na noc v ohrádce, ale nejraději běhají mimo ni. Baští granulky, ale sem tam si ještě cucnou od Viky. Někdy je od ní odháním, už by měla pomalu přestat kojit. Ve středu jedu se všema klukama na veterinu. Marodovi vytáhnou stehy, všechno je v pořádku. Každého klučíka pan doktor vyšetří, poslechne si srdíčko a zkontroluje, jestli mají sestouplá varlátka. Mám radost, vše je OK. Pak každý kluk dostane první očkování a taky čip. Pan doktor mi nabídl novinku mezi čipy, jsou menší a lehčí, ale taky samozřejmě dražší :). Neváhám, pro moje chlapečky jen to nejlepší. Kluci po tom výkonu odpoledne víc spinkají, v noci si to ale vyberou.
Jsou z nich divočáci, Viky je občas nestačí rozhánět. Na druhou stranu si s nima ráda hraje, někdy je vyloženě provokuje, aby si s ní hráli. Jeto dobrá mamina.
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one