Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

Záhlaví stránek

Po dvou letech jsme se doma dohodli, že se pokusíme s Vikuškou o další štěňátka.
Holky z Áčka už jsou dospělé slečny a mají se u svých pánečků dobře. Alannis dokonce v červnu porodila pět krásných štěňátek.
Během května jsem vzala Viky na všechna očkování, abychom nějaké neprošvihli, a už jsme čekali, až začne hárat. Raději jsme ji na vhodné datum nechali udělat test na progesteron a v daném termínu jsme se zase sešli s Lenkou Zemanovou - majitelkou Tibíčka. Taky nám při krytí pomohla chovatelka Bibiana a vše šlo jako na drátku :). Viky sice ze začátku trochu vrčela a cenila na Tibíka zuby, pak se ale uklidnila a během půl hoďky bylo hotovo. Teď musíme měsíc počkat.

Ve 28. dni jdeme poprvé na ultrazvuk. Hned při prvním přiložení sona na Vikuščino bříško se objeví černá kulička. Jásám :). Ale pak už nemůže paní doktorka žádné další najít. Snad nebude jen jedno? Konečně se objevuje druhá kulička a jásám podruhé - tak aspoň dvě. Dostanu vytisklý obrázek ze sona, doma si ho dáme na ledničku :).
Ve 42. dni jdeme na druhý ultrazvuk. Žádám paní doktorku, aby našla ještě aspoň jedno štěně, že tři už je smečka. Sice se tomu společně smějeme, ale třetí kulička se skutečně objeví. Paní doktorka trochu chladí mé nadšení, ultrazvuk klidně může ukázat jedno štěňe dvakrát, jen z různých úhlů. Já ale věřím, že tři budou.
Ještě nám vypočítá předpokládaný termín porodu - 17. - 18. 8. To je sobota, neděle.
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one