Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

Záhlaví stránek

V sobotu máme návštěvu - přijede se na nás podívat rodinka z Brna, první zájemci. Kluci se líbí, hlavně děti si je užívají.
V neděli dopoledne jedeme domů, balení a vybalování je náročné, ale vše zvládnuto. V obýváku jsme na koberec natáhli ještě jeden malý a na něj dali ohrádku. Kromě pelíšku a přepravky tu mají kluci spoustu hraček. Stejně jsou ale nejraději, když je z ohrádky vypustíme a můžou si poskakovat po obýváku. Jsou z nich krásní plyšáci, jak pejsci na klíček. Běhají, skáčou, občas zkouší zaštěkat. Někdy se navzájem do sebe pustí tak, že je jde Viky rozehnat.
V týdnu jsem víc v práci, u kluků se střídá celá rodina. A všechny to baví.. I když nás koušou do palců u nohy, tahají za kalhoty a když je nechceme pustit z ohrádky, tak na nás ječí.
První noc po návratu z chaty spali ještě v bedýnce, ale jeden výtečník přišel na to, jak z ní vylézt, tak už je necháváme v ohrádce. V noci vstávají většinou jen jednou. Musím vstát, jít Viky otevřít dvířka a když je nakrmí, zase ji pustit ven. Pak si jdeme spolu lehnout do postele. Chlapečkům se to ale nelíbí, chtějí si hrát a běhat. Nechápou, že je noc a já ráno vstávám do práce. Trvá i půl hodiny než se unaví, jsou velmi hluční a spát se u toho rozhodně nedá. Doufám, že se jim bude doba nočního spánku prodlužovat.
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one