Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

Záhlaví stránek

Ze štěňátek už jsou malí pejsci, pokud nespí, neustále spolu bojují, přetahují se o hračky a divočí. Taky za sebou nechávají loužičky a hovínka. Čistíme, čistíme, čistíme ...
Noci jsou náročnější, někdy kolem druhé, někdy až kolem půl čtvrté kluci vstávají, nechtějí být v ohrádce a dávají to hlasitě najevo. Většinou vstanu, jdu tak na 3/4 hodiny za nima a když se aspoň trochu unaví, spěchám zase do postele. Pokud ráno nejdu do práce, ještě to jde. Když mě ale budík zvoní o půl šesté, moc se mi z postele nechce. Některé dny usínám ve stoje.
V úterý jedeme za naší chovatelkou Bibianou na první úpravu pejsků. Je krásné počasí, kluci u nich běhají i s Viky po zahradě. Každého výtečníka jednotlivě odchytneme a musí se podrobit poprvé v životě zkrášlovací proceduře. Některý drží statečně, jiný dává jednoznačně najevo, že se mu to nelíbí. Ale nakonec jsou ze všech fešáci.
V pátek nám nastává velké loučení. Nejprve si přijede rodinka z Brna pro Bona-Sama. Dopředu mi řekli, že mu budou říkat Same, proto toto jméno dostal oficiálně do průkazu původu: Bono-Sam.
K večeru ještě přijede mladý pár od Frýdku - Místku a odveze nám Bastienka. V průběhu víkendu dostáváme zprávy, že se kluci v nových rodinkách dobře zabydleli a přejeme jim šťastný a radostný život s milujícími pánečky.
Doma nám zůstal ještě Bárník a my litujeme, že to není holčička. Tu by jsme si mohli nechat.
Barney s námi spinká v posteli a je naprosto vzorný. Ani nás v noci nebudí. Hned po probuzení s ním utíkáme ven a tam udělá nejen loužičku, ale i hovínko :). Dostane velikou pochvalu.
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one