Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

Záhlaví stránek

S koncem prvního týdne života našich štěňátek mi končí dovolená, o víkendu jdu do práce. V hlídání se střídají Jirka se synem Pavlem a jeho přítelkyní Andrejkou. Celý den v práci se na pejsky těším, občas zavolám, jestli baští, kolik toho snědla Viky a jestli s ní byli venku. Ale rodina je na mě hodná, ani nejsou naštvaní, že je moc kontroluju.
V pondělí mám volno. Koukám, že se štěňátka snaží při pohybu strkat zadní nožičky pod sebe a tím se jakoby na ně stavět. Chůze to ještě není, ale její náznak ano. Taky se jim prohlubují očka, možná už za týden budou na svět koukat.
Vezmu si žlutýho kluka a zkouším mu nůžtičkama přistřihnout drápky. Mají je takový zahnutý, Vikušku by mohli škrábat. Dám si štěně na klín, snažím se trefit na mininehtík. Ale kluk křičí a Viky mi strká hlavu až k nůžkám. Když ji odstrkuju, strašně na mě štěká. Když jsem s manikúrou hotová, Viky si štěně očichá a jde kluky nakrmit, snad aby mě nenapadlo zkoušet to ještě s některým jiným. Já ale zrovna nemám chuť. Jsem úplně zpocená a ohluchlá. Další štěně až zítra ...
V úterý jdeme na veterinu, pan doktor Viky prohlídne, pochválí nás, že vypadá moc dobře a vytáhne jí stehy. Viky při tom leží na zádech, je moc hodná. A má velikou radost, když konečně odcházíme a jedeme domů nakrmit kluky.
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one