Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

Záhlaví stránek

Barney s námi zatím zůstává, na hraní mu zůstala už jen Vikuška, ale ta se docela snaží. Ale přece jen se štěně trochu uklidňuje, už není takový divočák jako s brášky. Snažíme se chodit s ním často ven, ne vždy se to daří, přece jen musíme i do práce. Doma má ale neustále k dispozici papírovou podložku a jen velmi málo kdy se stane, že by se na ni netrefil. Krásně přibíhá na zavolání a už ví, že aby dostal pamlsek, musí si hezky způsobně sednout. Začínám s ním chodit i mezi ostatní pejsky, po druhém očkování už nehrozí takové riziko. Barník má pocit, že všichni pejsci jsou tu jen pro to, aby si s ním hráli. Ne každému se ale štěně zamlouvá, občas na něj někdo zavrčí. Ale i to je potřeba, aby se naučil, že si nemůže všechno dovolit. Čím je starší, tím se stává odvážnějším. To ale i znamená, že se mě a Viky venku už tak nedrží a vyráží na objevné výpravy do keřů podél cesty. Tu přinese pokakanou plínku, tu kus hadru, nebo najde něco k snědku. A úplně nejvíc ho baví, když prolízám ty keře s ním a snažím se ho odchytit nebo od jeho nálezů odehnat. Nedá se nic dělat, jak se přiblížíme k nebezpečné oblasti, Barney musí na vodítko.
Sem tam se ozve nějaký zájemce. Někdo se nelíbí nám, někomu se zase nelíbí cena. Nejraději bych si ho nechala, ale mít v třípokojovém bytě fenku a psa prostě nejde.
Domluvíme se s paní až z Teplic, bolí mě u srdíčka, že nám odejde tak daleko. Dva dny před domluveným termínem ale paní z rodinných důvodů dohodu ruší. Ale všechno zlé je pro něco dobré. Projeví o něj zájem kamarádka, která už dva westíky měla, teď jí zůstal jen ten mladší. Ještě uděláme poslední test - jedu k nim s Bárníkem na návštěvu, aby jsme zjistili, jak se snese s dospělým pejkem, ale i s kočičkama, králíčkem a papouškem. Vše dopadne na jedničku a Barney se už druhý den stěhuje do nové rodiny jen pár kilometrů od nás. Takže ho budeme vídat a občas i hlídat.
Takže všichni chlapečci už se mají dobře ve svých nových smečkách, my jim přejeme hodně zdraví a veselý život. A možná jim za nějakou dobu pořídíme sourozence ...
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one