Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

Záhlaví stránek

Máme pět týdnů, z miminek už jsou miniaturní pejsci. Běhají, skáčou, perou se, vrčí, štěkají, dovádějí a hlavně do všeho koušou.
Ve středu mám volno a domluvili jsme se s Jirkou, že už je začneme zkoušet odchytávat a dávat čurat na papírovou plínku. Ukazuje se, že to není tak jednoduché. Mám pocit, že čurají na povel všechny stejně a nestíhám to. Nechci, aby byly holky celý den zavřené v ohrádce, takže je vypouštím i po obýváku. Asi budeme muset koupit nový koberec :).
Máme už s Jiříkem tik, pořád počítáme do čtyř, jestli vidíme všechny. Holky už jsou rychlé a pokud je pustíme z ohrádky, nesmí zůstat ani na vteřinu bez dozoru. Jejich zoubkům by neodolaly nejen kytky, ale i třeba elektrický kabel. Na povel "nesmíš" ještě jaksi nereagují.
Pořád jim namáčím granulky, aby se jim líp jedly. Při jedné vycházce z ohrádky se ale všechny vrhnou k Vikuščině misce, kde pár jejích granul zbylo. A k mému překvapení je během chviličky zblajznou.
Vikuška se taky asi diví, protože vůbec neprotestuje. Jindy, když se jí přiblíží k misce, tak na ně vrčí.
Končíme tedy s namáčením a přecházíme na suché krmivo. Vodičku už taky pijí bravurně, tak to není problém.
O víkendu musím do práce a kluci se střídají v péči. Na granulky si holky zvykly velmi rychle a tak se zjednodušila i příprava jídla. Vlastně jim ho jen nasypeme do misek.
V noci se holky pořád budí tak po dvou hodinách a v pět ráno jsou tak vyspalé, že se bojím, který soused si na nás bude stěžovat. Vstávám tedy brzo a v práci se dopuju energetickýma nápojema, abych neusla ve stoje.
V pondělí mám konečně volno a syn Pavel nás všechny holky veze na chatu. Jirka za náma přijede až v úterý odpoledne. Po chladném a zamračeném pondělku se konečně dělá hezké počasí, tak holky zase řádí venku. V úterý nás navštíví budoucí páníčci Agnes a prožijí s námi velmi příjemné odpoledne.
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one