Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

Záhlaví stránek

Ve středu završíme šest týdnů a tak holky vážím - mají + - 1,5 kg. A taky zase odčervujeme. Opět bez problémů.
Je neuvěřitelné, jak ten čas letí, a začínám si uvědomomat - s podivným pocitem kolem žaludku - ,že máme před sebou poslední dva týdny.
Holky zmohutněly a stavějí se jim ouška. Zubů už mají plnou tlamičku a brousí si je na všem, co jim přijde do cesty. Nejoblíbenější jsou samozřejmě naše nohy.
V předchozích týdnech jsem popisovala, co všechno už umějí. Jak popsat jejich pokrok? Prostě zrychlily! Ve všem! Hlavně v běhu, skokách, útocích na naše končetiny, v štěkání (hlavně Alannis) atd.
Když se probudí venku v ohrádce, pustím je ven a hlídám. Nejprve jsou roztomilé, mazlivé a přítulné. Pak se začnou rozhlížet po okolí a hopsají sem a tam. A pak se proberou dokonale a to je okamžik, kdy jim přestávám stačit. Sotva odchytím jednu útěkářku, už abych hledala druhou, případně i třetí a čtvrtou. Když už nemůžu popadnout dech, nastrkám je postupně zpět do ohrádky a jen koukám, jak během chviličky zase usínají. Ale přece jen se doba jejich aktivity prodlužuje.
Dopoledne jsem na chatě s holkama sama. Ráno počkám, až se utahají a jdu s Vikuškou na delší procházku. Pak jim teprve vyndám ohrádku ven. Odpoledne přijíždí Jirka. Nejprve se samozřejmě přivítá s Viky, pak si lehne na zem a vypustí ty rošťandy. Holky už netrpělivě čekají, až jim otevře dvířka, a pak se na něj vrhnou, lezou přes něj, olizují ho a trochu i okousávají a všichni si to ohromně užívají. Je vidět, že Westík je pes vítací už od raného věku.
V pátek začíná návštěvní víkend. Přijede se podívat Lenka - majitelka Tibíčka. Zhodnotí holky po odborné stránce a jsme pochváleni :). Mají být po kom hezké.
V sobotu pak dorazí budoucí majitelé Alannis a Amálky. Přijedou téměř ve stejnou dobu, tak je nás požehnaně. Škoda jen, že se zkazilo počasí, poprchává a k chatě se těžko vejdeme. Se štěňátky se ale pomazlí, popovídáme si a už si domlouváme, kdy půjde která do nového domova.
V neděli se staví ještě jednou Brňáci za Agnes a odpoledne se už chystáme domů.
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one