Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

Záhlaví stránek

Už zase chodím do práce, tak se u holek střídáme. Pokud zrovna není nikdo doma (což se stává zřídka), jsou holky v bezpečí ohrádky. Jinak je vypouštíme, aby se proběhly. Strašně se jim to líbí. Zkoumají každý kout a nadšeně se vrhají na boty, nohy, župan, cokoli, s čím můžou cloumat a bojovat. Jen ty loužičky všude!
Ve čtvrtek jedu s holčičkama na veterinu. Pan doktor je všechny pečlivě vyšetří, očipuje a píchne první injekci. Cukají se a trochu křičí. Rve mi to srdce, ale vím, že je to pro jejich dobro. Tak je pak vždycky chovám, dokud se neuklidní. Pak jde teprve na řadu další. Ještě dostanou mezinárodní pasy a administrativa přece jen chvíli trvá. Štěňátka - rozdělená do dvou přepravek - unavená tím zážitkem, usínají.
Odpoledne čekám, jestli přijde nějaká reakce. Pan doktor mě upozornil, že může být některá unavená a ospalejší. Nic takového nepozorujeme. Holky řádí jako vždycky, na nějaké očkování si už ani nevzpomenou.
O víkendu jsem v práci, tak se střídají kluci. Večer ale to vítání! Westík je pejsek vítací, o tom není pochyb.
V pondělí odpoledne jedeme do CHS of Marzipan, všech pět holek se jde upravit. Setkají se na zahrádce s dalšíma čtyřma štěňátkama, ty jsou ale o něco mladší. Najednou mi ty moje miminka připadají jako velké slečny.
Trimování a úprava probíhá docela hladce, holky pěkně drží, jen sem tam některá knikne. Když přijde na řadu Vikuška, už jsou z nich malé westičky a pobíhají nám pod nohama. Bibiana je jednu po druhé postaví do výstavního postoje. S některými je při tom víc práce, než při trimování. Ale moc jim to sluší.
I Viky prokoukla, jen jí vypadala podsada, což je po porodu obvyklé, tak je trochu průhledná.
V úterý odpoledne nás čeká první loučení. Agneska nám bude nejblíž, zůstává v Brně. Dostane odčervovací tabletku a nachystám jí její dečku a plyšáka. Kolem půl páté dorazí její noví pánečci. Vysvětlíme jim další postup v odčervování, očkování a tak podobně. Ještě si Agnesku pochovám, usíná mi v náručí. Tak ji předávám její nové paničce a ta ji ukládá do nachystané přepravky. Společně s Jirkou a Vikuškou ji doprovázíme k autu. Agnes se probrala a kouká, co se to s ní děje. Cesta domů bude asi hlučná. Zamáváme autu a vracíme se zpět k našim - třem - holčičkám.
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one