Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

Záhlaví stránek

Ráno jedeme s Vikuškou na kontrolu na veterinu. Rána po operaci je čistá a bez problémů. Ale domluvíme se, že konečky od stehu ustřihneme raději až příští týden.
Říkám panu doktorovi o problémech s kojením. Prohmatává jí cecíky a prý jsou prázdné. Raději tedy kupujeme sušené mléko a lahvičku, kdyby bylo potřeba dokrmit. Viky se ale dneska chová jinak než včera. Už je z ní zase vzorná maminka a pečlivě se stará. Prudce se mění počasí a po bouřce přichází ochlazení. Mimina pijou od Viky jako o život a mlíko, které jsem jim připravila do lahvičky ani neochutnají. Večer je pro jistotu vážím a přírustky jsou potěšitelné. Dvě už mají dvojnásobek porodní váhy, jedna ho dosáhne pravděpodovně zítra a ta, která byla po porodu největší a musí toho taky nejvíc přibrat, tak asi za dva dny.
Jsou moc šikovné, překvapivě rychle se v porodní bedýnce posunují a jak cítí maminku, hned se hrnou k ní.
Štěňátka pěkně buclatí a pomalu se začínají stavět na vratké nožičky. Když jim převlíkám porodní bedýnku, dám je do malé přepravky vystlané dekou. Položím ji na postel a než se otočím, dvě jsou venku a lezou mi po duchně. Šikulky.
Druhý týden je pro mě hektičtější, chodím do práce a u mimin se střídáme celá rodina. O to víc si jich užívám večer a mám o zábavu postaráno.
Poprvé stříhám drápky manikurníma nůžkama. Moc se jim to nelíbí, pěkně ječí a cukají se.Viky je opřená o mou nohu, bedlivě sleduje, jestli jim neubližuju. Jsem z toho celá zpocená, ale povedlo se. Vikuška si je pak všechny pečlivě olíže a nakrmí.
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one