Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

Záhlaví stránek

Barney s námi zatím zůstává, na hraní mu zůstala už jen Vikuška, ale ta se docela snaží. Ale přece jen se štěně trochu uklidňuje, už není takový divočák jako s brášky. Snažíme se chodit s ním často ven, ne vždy se to daří, přece jen musíme i do práce. Doma má ale neustále k dispozici papírovou podložku a jen velmi málo kdy se stane, že by se na ni netrefil. Krásně přibíhá na zavolání a už ví, že aby dostal pamlsek, musí si hezky způsobně sednout. Začínám s ním chodit i mezi ostatní pejsky, po druhém očkování už nehrozí takové riziko. Barník má pocit, že všichni pejsci jsou tu jen pro to, aby si s ním hráli. Ne každému se ale štěně zamlouvá, občas na něj někdo zavrčí. Ale i to je potřeba, aby se naučil, že si nemůže všechno dovolit. Čím je starší, tím se stává odvážnějším. To ale i znamená, že se mě a Viky venku už tak nedrží a vyráží na objevné výpravy do keřů podél cesty. Tu přinese pokakanou plínku, tu kus hadru, nebo najde něco k snědku. A úplně nejvíc ho baví, když prolízám ty keře s ním a snažím se ho odchytit nebo od jeho nálezů odehnat. Nedá se nic dělat, jak se přiblížíme k nebezpečné oblasti, Barney musí na vodítko.
Sem tam se ozve nějaký zájemce. Někdo se nelíbí nám, někomu se zase nelíbí cena. Nejraději bych si ho nechala, ale mít v třípokojovém bytě fenku a psa prostě nejde.
Domluvíme se s paní až z Teplic, bolí mě u srdíčka, že nám odejde tak daleko. Dva dny před domluveným termínem ale paní z rodinných důvodů dohodu ruší. Ale všechno zlé je pro něco dobré. Projeví o něj zájem kamarádka, která už dva westíky měla, teď jí zůstal jen ten mladší. Ještě uděláme poslední test - jedu k nim s Bárníkem na návštěvu, aby jsme zjistili, jak se snese s dospělým pejkem, ale i s kočičkama, králíčkem a papouškem. Vše dopadne na jedničku a Barney se už druhý den stěhuje do nové rodiny jen pár kilometrů od nás. Takže ho budeme vídat a občas i hlídat.
Takže všichni chlapečci už se mají dobře ve svých nových smečkách, my jim přejeme hodně zdraví a veselý život. A možná jim za nějakou dobu pořídíme sourozence ...
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Opište prosím kontrolní kód "3119"
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one