Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

Záhlaví stránek

Ve středu završíme šest týdnů a tak holky vážím - mají + - 1,5 kg. A taky zase odčervujeme. Opět bez problémů.
Je neuvěřitelné, jak ten čas letí, a začínám si uvědomomat - s podivným pocitem kolem žaludku - ,že máme před sebou poslední dva týdny.
Holky zmohutněly a stavějí se jim ouška. Zubů už mají plnou tlamičku a brousí si je na všem, co jim přijde do cesty. Nejoblíbenější jsou samozřejmě naše nohy.
V předchozích týdnech jsem popisovala, co všechno už umějí. Jak popsat jejich pokrok? Prostě zrychlily! Ve všem! Hlavně v běhu, skokách, útocích na naše končetiny, v štěkání (hlavně Alannis) atd.
Když se probudí venku v ohrádce, pustím je ven a hlídám. Nejprve jsou roztomilé, mazlivé a přítulné. Pak se začnou rozhlížet po okolí a hopsají sem a tam. A pak se proberou dokonale a to je okamžik, kdy jim přestávám stačit. Sotva odchytím jednu útěkářku, už abych hledala druhou, případně i třetí a čtvrtou. Když už nemůžu popadnout dech, nastrkám je postupně zpět do ohrádky a jen koukám, jak během chviličky zase usínají. Ale přece jen se doba jejich aktivity prodlužuje.
Dopoledne jsem na chatě s holkama sama. Ráno počkám, až se utahají a jdu s Vikuškou na delší procházku. Pak jim teprve vyndám ohrádku ven. Odpoledne přijíždí Jirka. Nejprve se samozřejmě přivítá s Viky, pak si lehne na zem a vypustí ty rošťandy. Holky už netrpělivě čekají, až jim otevře dvířka, a pak se na něj vrhnou, lezou přes něj, olizují ho a trochu i okousávají a všichni si to ohromně užívají. Je vidět, že Westík je pes vítací už od raného věku.
V pátek začíná návštěvní víkend. Přijede se podívat Lenka - majitelka Tibíčka. Zhodnotí holky po odborné stránce a jsme pochváleni :). Mají být po kom hezké.
V sobotu pak dorazí budoucí majitelé Alannis a Amálky. Přijedou téměř ve stejnou dobu, tak je nás požehnaně. Škoda jen, že se zkazilo počasí, poprchává a k chatě se těžko vejdeme. Se štěňátky se ale pomazlí, popovídáme si a už si domlouváme, kdy půjde která do nového domova.
V neděli se staví ještě jednou Brňáci za Agnes a odpoledne se už chystáme domů.
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Opište prosím kontrolní kód "3119"
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one